Main menu

Kancelaria

Kancelaria

Wrocławska kancelaria adwokacka Agaty Szrek świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych – zarówno w postępowaniu sądowym, jak i w sprawach pozasądowych.

Za najważniejszy cel stawiamy sobie zapewnienie Państwu bezpiecznych rozwiązań prawnych, które okażą się optymalnie i precyzyjnie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Naszym priorytetem jest pełne zrozumienie specyfiki Państwa problemu, co umożliwi nam przygotowanie jak najlepszej drogi postępowania.

Dbamy o to, by swoją pracę wykonywać z zaangażowaniem i kreatywnością – jesteśmy elastyczni, by dostosować się do Państwa potrzeb.

W zależności od poczynionych uzgodnień, pomoc prawną świadczymy zarówno w siedzibie kancelarii, jak i w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Oferujemy także pomoc i obsługę prawną za pośrednictwem środków łączności elektronicznej – zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomocy prawnej online.

Warto zaufać wiedzy profesjonalistów – skutecznie Państwa sprawę poprowadzi tylko doświadczony, dobry adwokat.

Wrocław – kancelaria adwokacka w centrum miasta zaprasza do kontaktu.

Adwokat

O sobie

Kancelarię prawną we Wrocławiu założyła adwokat Agata Szrek, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu.
adwokat wrocław porady prawne online

Studia prawnicze ukończyłam na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym i administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań arbitrażowych oraz procesów sądowych. Posługuję się językami angielskim i francuskim, dlatego zapraszam również obcokrajowców do korzystania z porady prawnej w mojej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu.

Zajmuję się w szczególności:

  • prawem cywilnym – sprawami spadkowymi i sprawami o zobowiązania,
  • prawem administracyjnym – prawem budowlanym,
  • prawem handlowym – zajmuję się przekształceniami, przygotowuję dokumenty korporacyjne, rejestruję spółki oraz zmiany.

Wykonując zawód prawniczy, staram się do każdego z Państwa podchodzić indywidualnie i z należytym szacunkiem wobec problemu. Uważam bowiem, że za każdą sprawą stoi pojedynczy człowiek i jego wyjątkowa historia.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Adwokat Agata Szrek – kancelaria adwokacka Wrocław, centrum